Tumblr Kaydol, Hesap Aç 2019

Tumblr son zamanların en popüler blog servislerinden birisidir. Kendine özgü bir tarzı ve bloglama şeklini tüm dünyaya kabul ettirmiştir. Tumblr basit arayüzü ve kolayca blog açıp yayına alınması ile gittikçe daha da popüler bir hale gelmiştir.

Tumblr servisine kayıt olmak ve hesap açmak ücretsiz ve çok kolaydır. Tumblr blogunuzda resim, video ve diğer tüm sosyal paylaşımlarınızı gerçekleştirebilir ve blogunuzu istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Akılda kalıcı güzel bir Tumblr blog ismi bulmanız blogunuzun yukarılara çıkması için çok önemlidir.

Tumblr Kaydolma, Hesap Açma

https://www.tumblr.com/register

  • Yukarıdaki bağlantıya tıklayarak Tumblr ana sayfasına gidebilirsiniz.
  • Ardından karşınıza çıkan formu doldurmanız gerekiyor.
  • Karşınıza çıkan formda e-posta, parola ve kullanıcı adı girdikten sonra kayıt işleminz tamamlanıyor ve artık Tumblr blogunuz açmış bulunuyorsunuz.
  • Artık sizde bir tumblr kullanıcısı oldunuz, kayıt olduğunuz mail adresine gelen onay bağlantısına tıklayarak hesabınızı aktifleştirdikten sonra blog yayınlarınıza başlayabilirsiniz.

Arkadaşlar eğer Tumblr ile yeni tanışıyor ve biraz bilgiye ihtiyacınız varsa aşağıdan Tumblr Nedir ? adlı konumuza göz atabilirsiniz. Eğer daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa bize yorum yazabilirsiniz, değerli yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar, Tumblr dünyasında hepinize başarılar dilerim. Unutmayın güzel bir blog ismi sizin akılda kalıcı bir blog sahibi olmanızda ilk basamaktır. Bu tavsiyemi yabana atmayın derim. Ayrıca Tumblr için isim önerisi arıyorsanız bu konuda da size yardımcı olmak için bir konu açtım. Belki vakit kaybı olabilir ama yine de bir göz atın derim. Eğer beğendiğiniz isimler olursa lütfen yorumla belirtin.

Tumblr Nedir ?

Tumblr İsimleri

Son güncelleme tarihi: 10.1.2018


Related Posts