Whatsapp Arka Plan ve Duvar Kağıtları 2019 / En İyi 20

Whatsapp en çok kullanılan mobil mesajlaşma uygulamalarından birisidir, bildiğiniz üzere bu uygulamada mesajlaşma ekranının arka planını istediğiniz gibi özelleştirebiliyorsunuz. Yani sohbet ekranının arka planına istediğiniz görseli koyabiliyorsunuz. Kullandığımız uygulamayı istediğimiz gibi özelleştirebiliyor olmamız çok iyi bir artı, bu özelliği kullanarak daha iyi bir uygulama ekranı yapabiliyoruz.

Şimdi sizler için topladığım en iyi Whatsapp arka plan veya bir başka deyişle Whatsapp duvar kağıtları görsellerini aşağıda bulabilir ve sevdiklerinizi indirerek Whatsapp uygulamanızın arka planı olarak belirleyebilirsiniz. Zaman içerisinde burada yer alan resimlerin sayısı artacaktır, yani arada bir kontrol ederseniz konuyu yeni arka plan resimlerine ulaşabilirsiniz. Ben denk geldiğim zaman beğendiklerimi de eklemeye gayret gösteriyorum, umarım seçtiklerimi beğenirsiniz.

En İyi Whatsapp Arka Plan Resimleri & Duvar Kağıtları

what1 what2 what3 what4 what5 what6 what7 what8 what9 what10 what11 what12 what13 what14 what15 what16

Not: Arkadaşlar başlıkta 20 tane duvar kağıdı yazıyor ancak gördüğünüz gibi 16 tane var, 4 tanesi eksik. Site taşıma esnasında bunların silinmiş konulara ait olduğunu düşünerek sildim, daha sonra zaman bulduğumda yenilerini ekleyeceğim.

Şimdilik bu kadar Whatsapp arka plan resmi derledim arkadaşlar, zamanla burada yer alan arka plan sayısı artacaktır, arada kontrol etmenizde fayda vardır diye düşünüyorum.

Ayrıca şunu da not olarak düşmek istiyorum eğer Whatsapp arka planını kaldırmak ve eski haline getirmek istiyorsanız ayarlar kısmından varsayılan olarak seçmeniz yeterlidir. Eğer hiç duvar kağıdı olmasın istiyorsanız “Duvar Kağıdı Yok” seçeneğini işaretlemeniz yeterli olacaktır.

Son güncelleme tarihi: 22.6.2018


Related Posts