Wolfteam Bedava Çarlar

Wolfteam bedava çarlar konusu, beleşçilerin konusu olmaması için konuya seviyeli ve düzgün bir şekilde ne tür bir çar istediğini yazanlara, eğer elimizde uygun çar varsa ücretsiz bir şekilde, karşılıksız olarak bedava verilecektir. Yorum yazdığınız e-mail adresine hesap bilgileri gönderilecektir.

Bildiğiniz üzere Wolfteam Türkiye’ deki en büyük oyunlardan biri, ve çok tutmuş bir oyun, oyuna çok büyük paralar harcanıyor, ancak bir süre sonra tüm hesaplar oyunu bırakma sonucu boşa gidiyor. İşte bizde bu çarları sizlere bedavaya veriyoruz.

Wolfteam oyununda büyük bir süre zaman geçirdikten sonra, hilelerin var oluşu ile oyundan soğuduk ve ellerimizdeki, arkadaşlarımızdan ve takımlardan kalan çarları değerlendirelim istedik. Ve bu şekilde konu açarak bu çarları dağıtma kararı aldık. Yaklaşık elimizde 14 adet kaliteli ve 26 adet orta seviyede çar var. Bu çarları ilk gelen yorumlara, en kalitelilerinden başlayarak dağıtılacaktır.

wolfteam bedava çarlar

O yüzden çar hesap bilgilerinin hiç birini konu içerisine yazmıyorum. Eğer kaliteli bedava çar istiyorsanız, bu konunun altına yorum yazmanız gerekiyor. Belirtin nasıl bir çar istediğinizi, yorum yazdığınız mail adresinize çarın bilgilerini gönderelim.

İyi şanslar, hızlı olanlar kazansın.

Arkadaşlar, 8.2.2015 tarihi ile elimize yeni Wolfteam hesapları geçmiştir, bu hesapların dağıtımı yapılacaktır, ancak bu sefer, yalnızca yorum yazanlara değil. Bu konuyu Facebook hesaplarında paylaşıp, yorum yazanlara verilecektir. Hesaplar kaliteli ve temiz hesaplardır, tekrar söylüyorum. Bu konuyu Facebook üzerinden paylaşıp, yorum yazmanız gerekiyor.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

BENZER YAZILAR

252 YORUM “Wolfteam Bedava Çarlar

 1. deniz Reply

  eğer bana özel versiyonlu
  çar gönderirsen bende sana 3 tane çar veririm lütfen çabuk olsun ama göndereceğin adres bu

 2. Firdevs Salan Reply

  Rütbeli düzgün bir çar var ise verebilirseniz sevinirim emeğinize sağlık

 3. hasan hüseyin Reply

  abi bana legen 30 günlük alsancak 30 günlük 30 günlük ultimate ateş barut adamları diriliş kurtları diriliş karakterleri 30 günlük takla rütbem kartal olsun istiyorum

 4. Sıla Reply

  Kaliteli veya ortak düzeyde bir hesap olabilir farketmez. Acil çara ihtiyacım var.

 5. berk Reply

  abi bende kartal rütbe set olan ultisi olan slotları olan elverici olan bi hesap istiyorum kartal olsun ulti olsun yeter elverici yoksa teşekkürler

 6. berk Reply

  abi adım berk bana kartal rütbe olursa çar bide set+karakter+uzas+ELWERİCİM62SL+ olursa çok sevinirim ama elverici uzas falan yoksa kartal rütbe elinde varsa verir misin lütfen

 7. burakmevlut Reply

  abi bana takla ultime ates barut acemialbay carrrı lütfen atmaszan herkezi bu siteden uzaklaştırırım

 8. mustafakorog Reply

  abı bn ım hesabım yasaklandı acılmasına az kaldı oyunda adım mustafakorog abı gırıs adımsa mustafakoroglu abı nolur yollayın ıstedıgım sey og kurdu ıle og dovmesı baska bırsey ıstemıyorum hedıyenızzı beklıyorum.

 9. cihancan Reply

  abi bana içi boş rütbeli bi çar lazım lütfen bana hemen dö n içi boşş olsada olur rütbe olsun yeter şifresi digşse iyi olur şimdiden tşkr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir