Wolfteam Rütbeler

Wolfteam rütbeler konusunu bir çok yerde saçma sapan bir hal almış, orijinal sitesi de sorunlarla boğuşuyor, çoğu zaman açılmıyor. O yüzden insanların elinde her zaman ulaşılabilen bir kaynak olsun diye bu konuyu açma kararını verdim. Tüm rütbelerin ayrı gruplar halidne yer aldığı ve görsellerden oluşan rütbelere aşağıdaki görsellerden ulaşabilirsiniz. Wolfteam Rütbeler Wolfteam rütbeleri Gönüllü asker, Subay adayları, Bölüm subayları, Subaylar ve Generaller olmak üzere 5 başlıktan oluşmaktadır ve tüm rütbelerin tamamı aşağıda yer almaktadır. Arkadaşlar bu arada Wolfteam rütbeleri hakkındaki kafanıza takılan her şeyi bize yorum olarak yazabilirsiniz, kısa süre içinde cevap alacağınızı bilmenizi isterim.

Gönüllü Asker Rütbeleri

wolf1

Subay Adayları Rütbeleri

wolf2

Bölüm Subayları Rütbeleri

wolf3

Subay Rütbeleri

wolf4

General Rütbeleri

wolf5

Tüm rütbeler bunlardan ibarettir, ayrıca Wolfteam rütbeleri hakkında kısa bir bilgi daha verelim. Tecrübe kazanmak için, yani daha hızlı ve daha fazla tecrübe kazanmak için oyun içindeki etkinlik saatlerini dikkate almanız sizin faydanıza olacaktır. Yada nakit çekerek daha fazla tecrübe kazanmanızı sağlayan bir çok eşya vardır. Bunların yanı sıra iyi oyununuz da, yani KD oranınız, ölüm ve vurma istatistiklerinizin iyi olması daha çabuk rütbe atlamanızı sağlayacaktır. Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

CS GO Rütbeleri

Point Blank Rütbeleri

Son güncelleme tarihi: 4.9.2016


Related Posts

11 YORUM “Wolfteam Rütbeler

  1. nasır Reply

    benimki görevli albay arkadşlar benim carımda klan alım vardır ws atmak için klanın adı sarhos2016 kayıtlar başlamıştır kayıtolanlara 10 günlük hediye atcam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir