Wolfteam Şifre Değiştirme 2018 (Resimli Anlatım)

Wolfteam şifre değiştirme konusunda sorun yaşayan bir çok oyuncunun olduğunu fark ettim. Bırakın yalnızca sorun yaşandığında şifre değiştirmeyi, eğer sağlam bir charınız varsa eğer düzenli olarak 3-6 ayda bir şifrenizi değiştirerek hesap güvenliğinizi sağlamanız gerekiyor. Yada alım ve satım işleminden sonra şifre değiştirmek acilen yapmanız gereken ilk işlem, o yüzden Wolfteam şifre değiştirme olayını sizlere en son, yani en güncel hali ile 2015, biliyorsunuz sitenin üyelik paneli sürekli değişiyor, resimli olarak anlatacağım. Hemen başlayalım.

Wolfteam Şifre Değiştirme

Adım adım ve her adım bir için bir görsel kullanarak şifre değiştirme olayını anlatacağım, başlayalım.

1- İlk olarak “Joygame” sitesinden wolfteam bölümüne girelim. Aşağıdaki görselde olduğu gibi hesabımıza giriş yapalım.

şifre1

2- Daha sonra hesabımıza doğru bir şekilde giriş yapabilirsek aşağıdaki ekranı göreceğiz. Buradan Hesabınız >> Profilim sekmesine tıklamanız gerekiyor, aşağıdaki görselde olduğu gibi “Profilim” yazan yere tıklayalım.

şifre2

3- “Profilim” sekmesine tıkladıktan sonra aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir. Bu ekranda yapmanız gereken ise “Şifre Değiştir” yazan butona tıklamak, aşağıdaki görselde ki gibi.

şifre3

4- Geldik son adıma, “Şifre değiştir” dedikten sonra, karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir. İşte şifre değiştirme olayını burada yapacağız. “Şifre Belirleyiniz” yazan kısıma yeni şifrenizi iki kere girmeniz gerekiyor, hem alta hem üste olmak üzere. Yandaki “Güvenlik Doğrulama” yazan kısıma ise eski şifrenizi yani “şuanda” kullanmakta olduğunuz hesap şifrenizi yazmanız gerekiyor. Tüm bunları yaptıktan sonra Woflteam şifreniz değişmiştir, hayırlı olsun.

şifre4

Wolfteam şifre değiştirme konusu bunlardan ibarettir, yorumlarınızı ve sorularınızı bekliyorum.

Son güncelleme tarihi: 14.12.2017

BENZER YAZILAR


10 YORUM “Wolfteam Şifre Değiştirme 2018 (Resimli Anlatım)

  • Yemre Post authorReply

   Ne yalancıları ya ne biçim insansınız, siz şifrenizi değiştirmeyi öğrenin, hesabınız çalınmasın diye sizin için resimli olarak Woflteam şifre nasıl değiştirilir onu anlatıyorum. Şu yaptığın yoruma bak, insan biraz utanır.

  • Yemre Post authorReply

   Buradan anlattık zaten Devran kardeşim, Wolfteam hesaplarınızın şifrelerini burada resimli olarak değiştirmeyi anlattım. Dikkatli bir şekilde buradaki adımları uygularsanız, kolayca Wolfteam şifrenizi değiştirebilirsiniz.

 1. ömer Reply

  ben eski şifremi doğru yazdğımdan eminim ancak yanlış diyor aynı şifreyle giriş yapabiliyorum ama değiştirmeye gelince eski şifre yanlış diyor delircemmmm

  • Yemre Post authorReply

   Wolfteam şifre değiştirme konumuzda anlattığımız gibi yapabilirsin Furkan kardeşim. Resimleri sıra ile takip et.

  • Yemre Post authorReply

   Teşekkür ederim Nevin hanım, Wolfteam şifre değiştirme konusunda takıldığınız yer varsa sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir