Wolfteam Şifre Değiştirme 2019 (Resimli Anlatım)

Wolfteam şifre değiştirme konusunda sorun yaşayan bir çok oyuncunun olduğunu fark ettim. Bırakın yalnızca sorun yaşandığında şifre değiştirmeyi, eğer sağlam bir charınız varsa eğer düzenli olarak 3-6 ayda bir şifrenizi değiştirerek hesap güvenliğinizi sağlamanız gerekiyor. Yada alım ve satım işleminden sonra şifre değiştirmek acilen yapmanız gereken ilk işlem, o yüzden Wolfteam şifre değiştirme olayını sizlere en son, yani en güncel hali ile 2015, biliyorsunuz sitenin üyelik paneli sürekli değişiyor, resimli olarak anlatacağım. Hemen başlayalım.

Wolfteam Şifre Değiştirme

Adım adım ve her adım bir için bir görsel kullanarak şifre değiştirme olayını anlatacağım, başlayalım.

1- İlk olarak “Joygame” sitesinden wolfteam bölümüne girelim. Aşağıdaki görselde olduğu gibi hesabımıza giriş yapalım.

şifre1

2- Daha sonra hesabımıza doğru bir şekilde giriş yapabilirsek aşağıdaki ekranı göreceğiz. Buradan Hesabınız >> Profilim sekmesine tıklamanız gerekiyor, aşağıdaki görselde olduğu gibi “Profilim” yazan yere tıklayalım.

şifre2

3- “Profilim” sekmesine tıkladıktan sonra aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir. Bu ekranda yapmanız gereken ise “Şifre Değiştir” yazan butona tıklamak, aşağıdaki görselde ki gibi.

şifre3

4- Geldik son adıma, “Şifre değiştir” dedikten sonra, karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir. İşte şifre değiştirme olayını burada yapacağız. “Şifre Belirleyiniz” yazan kısıma yeni şifrenizi iki kere girmeniz gerekiyor, hem alta hem üste olmak üzere. Yandaki “Güvenlik Doğrulama” yazan kısıma ise eski şifrenizi yani “şuanda” kullanmakta olduğunuz hesap şifrenizi yazmanız gerekiyor. Tüm bunları yaptıktan sonra Woflteam şifreniz değişmiştir, hayırlı olsun.

şifre4

Wolfteam şifre değiştirme konusu bunlardan ibarettir, yorumlarınızı ve sorularınızı bekliyorum.


Related Posts