World of Warships Sistem Gereksinimleri

World of Warships Sistem Gereksinimleri oyundan daha çok merak ediliyordu diyebilirim. Sonunda açıklandı, ancak ilk olarak biraz bu güzel oyundan bahsetmek istiyorum. Wargaming tarafından yayınlanan yeni bir tarihsel MMO savaş oyunudur. Oyunda 4 adet savaş gemisi türü bulunmaktadır, siz bunları istediğiniz gibi düzenleyebiliyorsunuz. Oyunda sayısız geliştirme ve taktik bulunurken, haritaların en büyük özelliği ise savaş gemilerinin stratejileri doğrusunda oluşturulmasıdır. Yani sağlam bir savaş gemisi oyununa hazırlanın. Arkadaşlar ayrıca, bilgisayarım oyunu kaldırır mı kaldırmaz mı diye bize sistem özelliklerinizi yorum yazarak gönderirseniz, size bu konuda yardımcı olabilirim. Aşağıda oyuna ait minimum ve tavsiye edilen gereksinimleri bulabilirsiniz, değerli yorumlarınızı bekliyorum. Konu altından diğer sistem gereksinimleri konularına bakabilirsiniz. Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ediyorum ve değerli görüş ve önerilerinizi bekliyorum.

World of Warships Genel Özellikleri:

1- Oyunda amaç savaş geminizi geliştirerek rakiplerinizi yenmek ve denizlere hükmetmektir.

2- Muhripler, Kruvazörler, Zırhlılar ve Uçak gemileri olmak üzere oyunda 4 adet savaş gemisi türü bulunmaktadır.

3- Her savaş gemisi için geliştirilmiş bir çok farklı strateji ve taktik bulunmaktadır. Bunlar hem savunma ve saldırı için geçerlidir.

4- World of Warships, World of Tanks ve World of Warplanes oyunlarındaki hesaplarınız ortak olarak kullanılabilir ve çevrim içi satın alma geçişleri yapılabilir.

Şimdi gelelim bu muhteşem oyunun sistem gereksinimlerine, sistemden pek anlamayan arkadaşların yorumlarını bekliyorum, hızlıca cevap verilecektir, o yüzden yorum yapmaktan kaçınmayın. Korkmayın yüksek özellikler istemiyor hatta 32 bite bile izin veriyor.

World of Warships Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

 • İşletim Sistemi: Windows XP (32 bit)
 • İşlemci: Intel Core i3 mobile, Intel Core2Quad, AMD FX 4100+
 • RAM: 2 GB
 • Ekran kartı: Nvidia GeForce GT8800 , Intel HD 4000, AMD 4650+  (512 MB)
 • Gerekli Boş Harddisk Alanı: 30 GB
 • Direct X: 9

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:

 • İşletim Sistemi: Windows 7 (64 bit) veya üstü
 • İşlemci: Intel Core i5, AMD FX 8150+ veya üstü
 • RAM: 4 GB veya daha yüksek
 • Ekran kartı: Nvidia GeForce GTX 550 Ti, AMD R7 250x veya üstü (1 GB)
 • Gerekli Boş Harddisk Alanı: 30 GB
 • Direct X: 9

Evet oyunumuzun gerekli sistem gereksinimleri bu şekildeydi, değerli yorumlarınızı bekliyorum. Oyunla ilgili her türlü soru ve görüşlerinizi yazabilirsiniz, Ayrıca aşağıdaki bağlantıları kullanarak sitemizde bulunan diğer sistem gereksinimleri konularına göz atabilirsiniz. Ben ilginizi çekebileceğini düşündüklerimi paylaştım daha fazlasını Sistem gereksinimleri kategorimizde bulabilirsiniz. Daha fazla içerik, oyun haberi ve sistem gereksinimleri bilgisi için Yeknot adresini takip edin.

Euro Truck Simulator 2 Sistem Gereksinimleri

Call of Duty Black Ops Sistem Gereksinimleri


Related Posts

4 YORUM “World of Warships Sistem Gereksinimleri

 1. yavuz Reply

  World Of Warships bende kasmıyor ama World of warplanes kasıyor neden? Sistemim Windows 10 intel core i5 2430m ve nvidia ge force gtx 580 1 gb ekranım var Ram 8 gb directx 11 (gta 5 te 40 fps alıyorum ama World of warplanes kasıyor hızım 2.4 ghz olduğu içinmi) ?

 2. İsimsiz Reply

  Benim ram 4 gb.işlemci ıntel core2quad 32 bit.1 gb ekran kartın var.fakat oyun sürekli hata veriyor ve herşeyi minimuma indirmek ragmen.bu konu hakkında wargaminge başvurdum herhangi bir yol bulamadılar.5-6 rapor gonderdim.32 bit yuzunden olabilirmiş.siz nediyorsunuz??

 3. EMRE Reply

  Merhaba Benim Bilgisayarımın özellikleri 2GB RAM İNTEL PENTİUM DUAL CORE 3.00 GHZ 1 GB EKRAN KARTI (NVİDİA GEFORCE 9500 GT) 32 BİT WİN XP SP 3(PROFFESİONEL)KASARMI ACİL CEVAP İNDİRMEK İSTİYORUM DA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir