Yandex Mail Giriş Yap, Oturum Aç

Yandex Mail son zamanlarda oldukça fazla kullanılır oldu. Bunun en başlıca sebeplerinden birisi, oldukça stabil çalışması ve basit bir yapıda olması oldu. Şimdi Yandex mail kullananların oturum açmalarını yani mail hesaplarını giriş yapmalarını sağlayacağım. Oldukça basit aşağıdaki adımları izlemeniz yeterlidir.

Var olan hesabınıza giriş yapmak, oturum açmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıyı kullanmanız yeterlidir. Adımları takip etmeniz yeterlidir. İlk olarak oturum açacaksınız yani hesabınıza giriş yapacaksınız, ardından mail atabilir ve size gelen mailleri okuyabilirsiniz.

Yandex Mail Giriş Yap, Oturum Aç

1- İlk olarak aşağıdaki bağlantıya tıklayın ve daha sonra kullanıcı adı ve şifrenizi girerek oturum açın.

https://mail.yandex.com.tr/

2- Daha sonra hesabınıza giriş yapmış olacaksınız. Üst kısımdan e-posta yaz diyerek istediğiniz bir kişiye mail atabilirsiniz.

3- Sol menüden ise gelen kutusuna göz atarak size gelen e-postaları okuyabilirsiniz.

Mail hesabınızı kullanırken dikkat etmeniz bir kaç noktadan bahsetmek istiyorum. Tanımadığınız, güvenilmeyen kaynaklardan gelen e-postaları açmayın. Ataş şeklinde içine eklenmiş dosyaları indirmeyin.

Yandex Mail giriş yap konumuza burada bitiyor. Eğer konu hakkında kafanıza takılan soru işaretleri varsa yorum yazarak cevaplarını alabilirsiniz. Ayrıca aşağıdan ilginizi çekebilecek diğer konularımıza göz atabilirsiniz. Gmail gelen kutusuna nasıl bakılır ve Gmail oturum aç konularımıza göz atabilirsiniz. Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Gmail Giriş Yap

Gmail Gelen Kutusu


Related Posts

7 YORUM “Yandex Mail Giriş Yap, Oturum Aç

    • Yemre Post authorReply

      Yandex Film ile Yandex mail arasında ne gibi bir bağ var Emre açıklayabilirsen yardımcı olurum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir