YouTube Eski Tasarıma Dönmek (Resimli)

YouTube bugün yeni materyal tasarımını herkese açtı. Hiç güzel olmamış, kullanışlı değil, yazı stillerinde sorunlar var ve insanın gözünü yoruyor. YouTube eminim bunları zamanla çözecektir ancak biz YouTube’u bu haliyle kullanmak zorunda değiliz. İster yeni tasarımda koyu temaya geçebiliriz veya eski YouTube tasarıma geri dönebiliriz. Eğer koyu temaya geçmek istiyorsanız buraya tıklayarak ilgili konuya gidebilir ve 30 saniye içinde koyu temaya geçebilirsiniz.

Yok eğer ben en eski YouTube tasarıma döneceğim diyorsanız oda çok kolay aşağıdaki adımları takip ederek eski tasarıma dönüş yapabilirsiniz.

YouTube Eski Tasarıma Dönmek (Resimli)

1- YouTube ana sayfasını açın.

2- Daha sonra sağ üstte yer alan profil resminize tıklayın bir menü açılacak.

3- “Eski YouTube’u geri yükle” seçeneğine tıklayın.

4- Daha sonra neden eski tasarıma geçtiğiniz soran bir geri bildirim formu gelecek karşınıza birini işaretleyin ve artık YouTube eski tasarıma geçiş yaptınız. İstediğiniz zaman tekrar yeni tasarıma geçiş yapabilirsiniz.

YouTube eski tasarıma nasıl geçiş yapılır konumuz burada bitti, eğer konu hakkında kafanıza takılan bir sorunuz varsa yorum yazmanız yeterlidir. Ayrıca aşağıdan YouTube ile ilgili diğer konularımıza göz atabilirsiniz.

YouTube Koyu Temayı Etkinleştirme

YouTube Kanal İsimleri


Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir